Info

SUVEPUHKUS!

Alates 01.juulist kuni 31.juulini 2021 a. on lasteaed kollektiivpuhkuseks suletud. LASTEAED ON JÄLLE AVATUD 02. AUGUSTIST.

LASTEAIA OSALUSTASU!

2021.a. on lasteaia osalustasu 55 eurot kuus, mis sisaldab nii kohatasu kui toiduraha. Kui perest käib  ühes lasteaias 2 või enam last, siis teise lapse eest on tasu 50% ja kolmas laps on tasuta. Pered saavad tulumaksu tagastust kogu lasteaiatasult. Lapse puudumisel tasaarveldust ei tehta. Lapse puudumisest palume teavitada lasteaeda, et oskaksime võimalikult täpse koguse süüa valmistada.

Kui lapse ja  tema vanema sissekirjutus on mujal vallas, siis tuleb tasuda lisaks kohatasule (55€) ka toiduraha 1,80 päeva eest ja siia ei laiene soodustused pere 2. ja 3.lapsele.

vaata siia Lapsevanema osalustasu kehtestamine

LAPSE LASTEAEDA SISSE- JA VÄLJAARVAMINE

Kohataotlusi saab esitada elektrooniliselt Lääne-Harju valla haridusteenuste haldamise süsteemi ARNO kaudu.

Erandjuhtumil, kui infosüsteemi ARNO kasutamise võimalus puudub, võib vallavalitsusele esitada allkirjastatud AVALDUSE elektrooniliselt aadressile info@laaneharju.ee või paberikandjal Lääne-Harju Vallavalitsuse sekretärile aadressil Paldiski linn, Rae 38.

Lapse lasteasutusest väljaarvamine:

Lapse lasteasutusest väljaarvamiseks esitab vanem vähemalt 14 päeva enne lahkumist infosüsteemi ARNO kaudu või allkirjastatud lasteaiast lahkumise avalduse lasteaia direktorile.

Rühmade kontaktid:

rukkilill@lalepatriinu.edu.ee

kiisupojad@lalepatriinu.edu.ee

paasuke@lalepatriinu.edu.ee

sinilill@lalepatriinu.edu.ee

kalakesed@lalepatriinu.edu.ee